سری KLONOA Phantasy Reverie در تاریخ 8 جولای برای Xbox ، PS4، PS5 و PC عرضه می شود

سری KLONOA Phantasy Reverie در تاریخ 8 جولای برای Xbox ، PS4، PS5 و PC عرضه می شود

Bandai Namco و Monkeycraft اعلام کرده‌اند که سری KLONOA Phantasy Reverie، که ریمستر دو بازی اصلی اول را ارائه می‌کند، در تاریخ 8 جولای در سراسر جهان برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، PC و Xbox One عرضه خواهد شد. در ابتدا قرار بود ابتدا برای نینتندو سوییچ و سپس کنسول ها و رایانه شخصی منتشر شود. اما این مجموعه اکنون به طور همزمان برای همه پلتفرم ها راه اندازی می شود.

 

همچنین نسخه های فیزیکی و دیجیتالی این مجموعه برای اروپا و ژاپن وجود خواهد داشت، بنابراین مجموعه داران توجه داشته باشند. در کنار جلوه‌های بصری اصلاح‌شده و همکاری دو نفره، تنظیمات سختی نیز وجود دارد. این شامل حالت آسان با پنج قلب برای سلامتی، کاهش آسیب به یک سوم قلب، زندگی بی نهایت و حرکت بیشتر گلوله های باد هنگام تیراندازی است.

 

سری KLONOA Phantasy Reverie شامل Klonoa: Door to Phantomile و Klonoa 2: Lunatea’s Veil است.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو سری KLONOA Phantasy Reverie در تاریخ 8 جولای برای Xbox ، PS4، PS5 و PC عرضه می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/0968

خبرنامه بازی ها

گالری