آپدیت جدید Call of Duty: Vanguard و Warzone با Attack on Titan شروع می شود

آپدیت جدید Call of Duty: Vanguard و Warzone با Attack on Titan شروع می شود

اکتیویژن اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی‌های Call of Duty: Vanguard و Call of Duty: Warzone قبل از به‌روزرسانی میان‌فصل خود منتشر کرده است و این بار به نظر می‌رسد که تیراندازان اول شخص ممکن است یک کراس اوور شگفت‌انگیز دریافت کنند.

 

همانطور که قبلاً فاش شده بود، اکنون به طور رسمی تأیید شده است که به‌روزرسانی میان‌فصل این بازی در یک کراس اوور Attack on Titan اضافه می‌شود تا انیمه محبوب فصل آخر خود را همراهی کند.

 

با کمک Tracer Pack: Attack on Titan — Levi Edition Bundle، بازیکنان می توانند شخصیت های خود را به آیتم های موضوعی مجهز کنند و آنها را به عضویت گروه نظرسنجی درآورند. این باندل همچنین دارای طرح اسلحه Titan Piercer و فینیشر Legendary Steel Cut است.

 

قیمت این بسته 2400 COD Point (معادل 19.99 دلار / 16.79 پوند است) و بسته 10 موردی شامل یک تفنگ تهاجمی Legendary Historia SMG و Ymir Curse نیز خواهد بود.

 

باندل Levi یکی از معدود مواردی است که اکتیویژن با رسانه‌های فرهنگ پاپ شریک شده است تا اخیراً برای Call of Duty متقاطع داشته باشد، درست مانند باندل Action Hero دهه 80 برای Call of Duty: Black Ops Cold War، Call of Duty. : Warzone و Call of Duty Mobile در سال گذشته، جایی که جان رمبو و جان مک‌کلین را در بازی اضافه کردند.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو آپدیت جدید Call of Duty: Vanguard و Warzone با Attack on Titan شروع می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/f99e

خبرنامه بازی ها

گالری